برای جستجو در بین هزاران پایان نامه در موضوعات مختلف     

      و دانلود متن کامل آنها با فرمت ورد اینجا کلیک کنید     

 
دانلود پایان نامه

دانلود پایانامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد : مطالعه تاثیرتکانه های جریان وجوه نقد بر ساختار دارایی وسرمایه شرکت های تولیدی پذیرفته شده در بورس اوراق بهادارتهران

تکه ای از متن پایان نامه :

-7- قلمرو تحقیق

        هر تحقیقی باید دارای قلمرو و دامنه مشخصی باشد، تا محقق در تمامی مراحل پژوهش، بر موضوع تحقیق احاطه کافی داشته باشد، و بتواند نتایج حاصل از نمونه را برای جامعه تعمیم دهد.

 

 

         مقصود از تامین مالی خارجی، تامین مالی با بهره گیری از منابع خارج از موسسه می باشد، در این پژوهش، تامین مالی خارجی به تامین مالی بدهی و تامین مالی حقوق صاحبان سهام تقسیم شده می باشد.

تامین مالی بدهی

       تامین مالی بدهی ( تامین مالی از طریق استقراض ) به عنوان انتشار خالص بدهی کوتاه مدت و بلند مدت تعریف شده می باشد.

 

تامین مالی حقوق صاحبان سهام

        تامین مالی حقوق صاحبان سهام ( تامین مالی از طریق افزایش سهام سرمایه مالکانه )، به عنوان انتشار حقوق صاحبان سهام بعلاوه دیگر فعالیتهای تامین مالی تعریف شده می باشد.

 بازده سرمایه گذاری ها و سود پرداختی بابت تامین مالی     

          در برگیرنده دریافتی های حاصل از مالکیت سرمایه گذاری ها و سود دریافتی از بابت سپرده های سرمایه گذاری بلند مدت و کوتاه مدت و نیز پرداخت های انجام شده به تامین کنندگان منابع مالی می باشد.

          طبق بیانیه شماره 95 (FASB)، این بخش تحت عنوان سر فصل جداگانه گزارش نمی گردد  بلکه بازده سرمایه گذاریها را در گروه فعالیتهای عملیاتی و سود سهام پرداختی (سود سهام نقدی) را در گروه فعالیتهای تامین مالی مقصود نموده می باشد.

مطلب مرتبط :   پایانامه ارشد در مورد : بررسی تأثیرپذیری وهابیت از اسرائیلیات

مالیات بر درآمد

 مطالعه تاثیرتکانه های جریان وجوه نقد بر ساختار دارایی وسرمایه شرکت های تولیدی پذیرفته شده در بورس اوراق بهادارتهران

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

پایان نامه کارشناسی ارشد رشته حسابداری: مطالعه تاثیرتکانه های جریان وجوه نقد بر ساختار دارایی وسرمایه شرکت های تولیدی پذیرفته شده در بورس اوراق بهادارتهران