Comments: 0 Posted by: حمیدی Posted on: سپتامبر 20, 2019

couple

داشتن یه رابطه با عشق میتونه واسه هرکسی یه ایده آل در زندگی باشه اما ازدواج کردن و تشکیل خونواده در راه رابطه ای که دارین بهترین اتفاق در زندگی هر کسی هستش.

به گزارش آلامتو و به نقل از مردمون؛ یکی از بهترین سفرها در زندگی تبدیل رابطه دوستی به ازدواج است. هرکی دوست داره از یه جاده مشخص و بدون هیچ توقفی در راه واسه رسیدن به اون عبور کنه. همه دوست دارن رابطه ای رو شروع کنن و بعد یه روز از خواب بیدار شن و ببینن تا ماه عسلی که همیشه منتظرش بودن چند ساعتی بیشتر فاصله ندارن.

نکته مهم در اون اینه: اگه همه خانوما بتونن تحقق پذیر بودن این انتظار رو در اول هر رابطه شون بفهمن، اون وقت اندازه دلشکستگیا به کمترین حد ممکن می رسه. مطمئنم که از خودتون می پرسین این شدنیه؟ من پاسختان رو میدم.

اولین چیزی که باید به پایگاه اطلاعاتی باوراتون اضافه کنین این واقعیته که هنوزم مردهای خوب وجود دارن. وقتی می گم مردهای خوب منظورم مردهاییه که بتونن همسرانی احتمالی باشن. مردهایی که اونقدر دوستتون دارن که هر چیزی رو واسه ازدواج کردن با شما قربونی کنن. مردهایی که آرزوهاتون رو تحقق خواهند بخشید.

سوال دیگه اینه: چیجوری باید اینجور مردهایی رو پیدا کرد؟ اگه بدونین این مردها چه شکلی هستن، اون وقت هر جایی می تونین اونا رو پیدا کنین چون همه جا هستن.

داشتن مردی که شما رو در مراحل عشق پیش ببره، ازخودگذشتگیای لازم رو بکنه و هر چی می خواین رو براتون جفت و جور کنه، فوق العاده س. فوق العاده نیس؟ به چه دلیل واقعاً هست.

اما همونقدر که این می تونه هیجان انگیز باشه، اگه یه روز خودتون رو در دستان مردی ببینین که یه روز به شما میگه، «ببخشین عزیزم ولی باید این چیزی رو که واسه اون اسم رابطه گذاشته ایم رو تموم کنیم» می تونن فاجعه بار باشه. اینجاس که قلبتون شکسته می شه!

ولی چیجوری باید بفهمین که رابطه تون به ازدواج منجر می شه یا نه؟

چیزی که باید در نظر داشته باشین اینه که چیجوری با اون آشنا شدین و حتی کجا؟

نباید توقع داشته باشین مردی که در خیابون با اون آشنا شدین فکر بزرگ ازدواج کردن با شما رو در سر داشته باشه. این درست مثل پولیه که در خیابون روی زمین پیدا کنین و چون اون لحظه جوابگوی نیازتون بوده، زندگی تون رو دور اون بسازین. چقدر احمقانه!

مردهایی که با شما در خیابون، رستوران و کافه و مثل این آشنا می شن اکثراً از اونایی هستن که میان، قلبتون رو می شکنن و می رن.

اگه بگید استثناهایی هست با شما موافقم. بله هست ولی نمی تونین مطمئن باشین که مورد شمام ازجمله اون استثناها باشه.

مورد مهم دیگری که باید به اون فکر کنین سرمایه گذاریه که روی شما کرده: چه چیزایی براتون می خره؟ چه برنامه هایی براتون داره؟ آنطوره که می خواد امروز خوشحال باشین و هیچ علامت مشخصی وجود نداره که فردا هم روز فوق العاده ای براتون بسازه؟ شما رو با خود به مهمانی می بره ولی هیچ هدفی واسه آینده نداره؟ هیچی جز چیزای مصرف شدنی (لباس، کفش، کیف، ساعت و مثل این) واسه شما سرمایه گذاری نمی کنه؟

هر مردی تا زمانیکه هر چیزی از شما که می خواد رو به دست بیاره، می تونه اینکار رو بکنه. وقتی تموم خواسته های جنسی و غیرجنسی اونو برآورده کردین، دیگه شروع پایان پیدا کردن رابطه تونه.

اگه واقع بین باشین، یه مرد واقعی و یه همسر احتمالی واسه آینده شما سرمایه گذاری می کنه. ایرادهای شما رو پیدا کرده و تلاش می کنه اونا رو اصلاح کنه. به شما کمک می کنه در مورد های تحصیلی، کاری و همه میدونا پیشرفت کنین.خیلی بیشتر از مسا ئل عادی روزمره واسه شما انجام میده.

اینجور مردی رو پیدا کردین؟ عالیه!

ولی قبل اینکه به شما شادباش بگم، بذارین کمی این آزمایش رو جلوتر ببریم. به خدا باور داره؟ رابطه تون تحت فرمون همونیه که ازدواج رو واسه آدم بنیاد نهاد؟ اگه اینطور نیس، شاید باید قبل از ادامه راه با این فرد، پاسخی واسه این مسئله پیدا کنین.

دوستان من، رابطه های آزمون و خطا به هیج دردی نمی خورن! اگه شک دارین، بیشتر تحقیق و بررسی کنین.

اگه ما یاد بگیریم که خودمون رو فریب ندیم، دیگه هیچکی نخواد تونست ما رو فریب دهد.

ازدواج سالم چیجوریه؟

مهارتای ازدواج موفق چیه؟

ازدواج عشق مردمون چیجوری

Leave a Comment