Comments: 0 Posted by: حمیدی Posted on: سپتامبر 20, 2019

به تاخیر انداختن روند پیری پوست صورت

شاید نتونیم روند پیری پوست رو برعکس کنیم اما راه های زیادی واسه هست.

به گزارش آلامتو به نقل از بانوی شهر؛ گریزی نیس که چهره شما پیر می شه و با بالارفتن سن تغییر می کنه. اما، بازسازی صورت چقدر ای لازمه؟ و چه وقتی باید بذاریم بعضی از اثرات زمان روی چهره نمایان شه؟ باید به این تغییرات افتخار کرد؟ هر کسی، بسته به ژنتیک، وضعیت سلامتی، و فاکتورهای محیطی مانند سیگار و قرار گرفتن در برابر آفتاب، با سرعتی متفاوت به سمت پیری قدم برمی داره.

از کارشناسان پرسیدیم که فرمول واقعی واسه صورت جاودان چیه و از چه راهی باید اون رو بدست آورد، تا در عین حالا که مثل خودمون هستیم، جوون تر و بهتر به نظر بیاییم.

  1. چشمای بدون پف

در بعضی از افراد، ژنتیک روند پیری چشما رو سریعتر می کنه. نتیجه : پف کردگی زیر چشم، که بیشتر با پوست شل در بالا و پایین پلکها همراه س. جراحی پلک واسه اصلاح چشمایی که از پوست شل رنج می برن، بهترین راه درمانه.

  1. حجم بازیافته

بخش اعظمی از فرمول جوون سازی پوست ، بازیافتن حجم از دست رفته چربی و عضله س، که میشه با انتقال چربی و یا به کار گیری فیلترهای زیرپوستی که به اعماق پوست تزریق می شن، تغییر درست کرد.

  1. خط کشی دوباره فک و کانتورها

وقتی که پوست انعطاف پذیری خود رو از دست میده، مخصوصا قسمت پایین صورت، بیشتر ظاهری شل به خود میگیره. پس، لیفت و سفت کردن ساختارهای زیرین چربی، ماهیچه و بافتا هنگام جراحی صورت لازمه. اینکار به خط کشی دوباره کانتورها کمک کرده و ظاهری طبیعی بدون کشیدگی و یا سفتی بیشتر از اندازه رو بوجود میاره.

  1. پایین صورت که مانند یه مثلث شل وارونه س

زمانیکه چربی از قسمتایی از صورت مانند چانه ها، و شقیقها محو می شه، صورت کم کم از حالت یه مثلث وارونه، به یه مثلث صاف و توخالی تغییر شکل میده. واسه همینه که انجام اقدامات ضد پیری در سنین ۲۰، ۳۰، و ۴۰ سالگی، و اقدامات حجم دهنده در سنین بالاتر مهمه.

بهترین روش های کاهش چین و چروک پوست صورت

چیجوری در پیری هم جوون به نظر برسیم؟

بانوی شهر جوون سازی پوست زیبایی پوست چیجوری چین و چروک پوست

Leave a Comment