جدیدترین مطالب

چگونه زنان را جذب کنیم؟

science-backed ways to appear more attractive

مردها می می گن دنیای زنان عجیب و ناشناس. اونا خیلی راحت همسران شون رو به بی فکری و غیرمنطقی بودن متهم می کنن و بعضی وقتا به حال این زن های همیشه حساس و همیشه مشکوک افسوس می خورند اما واقعیت اینه که زنان نه از مردها کم هوش ترن و نه بی فکرتر. اونا تنها دنیا رو از دریچه دیگری می بینن و به موضوعات از بعد دیگری نگاه می کنن.

جذب زنان

به گزارش آلامتو به نقل از مجله سیب سبز؛ بهتره تا دیر نشده از چیزی که در دنیای زنان می گذره باخبر شید تا بتونین رابطه بهتری رو با نامزد و همسر آینده تون بسازین. شاید تموم مشکلات به خاطر این اتفاق می افتد که شما هیچی از زنی که قراره شریک زندگی تون باشه نمی دونین.

بذارین جای زندگی رو انتخاب کنه

شاید فکر کنین علاقه همیشگی زن ها به همسران شون برگ برنده شماس؟ شاید اینطور باشه اما بعضی وقتا هم این ویژگی مسئولیت شما رو در مراقبت از همسرتون و تامین نیاز عاطفی اش بیشتر می کنه. تا آخر عمر باید یادتون باشه که ارتباطات واسه زن ها از آب زندگی هم واجب تره. اونا حتی بعد از ازدواج هم بیشتر از مردها به بودن در کنار دوستان، خونواده بابایی و اعضای فامیل شون احتیاج دارن.

قرار نیس به خاطر در نظر گرفتن این اصل، به همسرتون اجازه بدید که به خونواده یا اطرافیانش وابستگی بزرگ نمایی شده داشته باشه و استقلال زندگی بعد از ازدواجش رو نابود کنه، بلکه باید به اون این حق رو بدین که در صورت دور بودن از عزیزانش به شکل غیرقابل جبرانی دلتنگ و دپرس شه. قرار نیس همه وقت تون رو در کنار نزدیکان اون بگذرونین و از بودن با کسائی که دوست شون دارین محروم شید، بلکه کافیه کمی هم احساسات لطیف اون رو درنظر بگیرین و به اون اجازه بروز این احساسات رو بدین.

کافیه دوستش داشته باشین

واسه یه زن، ارتباطاتش باارزش ترین دارایی های زندگیه. از همون دوستی های کودکی گرفته تا روابط خانوادگی و بعد هم رابطه عاطفی، همه و همه واسه زن ها از هر داشته دیگری باارزش تره. شاید زن ها هم مثل هر آدم دیگری در زمان ازدواج به امکانات مالی، خانوادگی و تحصیلات خواستگارشان توجه کنن اما چیزی که واسه شون ملاک تصمیم گیریه، جواب این سۆاله:«چقدر دوستم داره؟» پس اگه دلبسته دختری شده اید و بقیه فکر می کنن که شما رو قبول نمی کنه، حرف های شون رو ندیده بگیرین و واسه اثبات عشق تون به اون، تموم توان تون رو خرج کنین. باور کنین بیشتر خانوم ها واسه خوشبخت بودن، به هیچی جز آرامش خاطر نیاز ندارن.

پای سقراط رو وسط نکشید

اگه می خواهید رقابت های میان شما و همسر آینده تون زیاد نشه، بهتره دنیا رو از دریچه دید اون ببینین. درسته که زن ها به همون اندازه مردها ذهنی رشد یافته دارن و از پس دیدن واقعیات زندگی بر می آیند، اما اونا در بیشتر موارد، واقعیات رو به شکل دیگری می بینن. اگه شما در مورد یه موضوع جدی واسه همسرتون دلیل آوردن بیارین، در کمال ناباوری، عکس العمل عاطفی و هیجانی اون رو می ببینن و بعضی وقتا از ادامه دادن بحث منصرف می شید. باید قبول کنین که زن ها به اندازه شما از پس کنترل احساسات و حفظ خونسردی شون برنمی آیند، پس اگه می خواهید در مورد موضوعی با اون بحث کنین و به نتیجه منطقی برسین، از کوره در نرید و به جای سرکوب احساساتش به اون واسه کنترل اونا کمک کنین. البته این اتفاق همیشه به ضرر شما نیس، چراکه با به کار گیری این ویژگی، می تونید با گفتن «دوستت دارم» به دلخراش ترین بحث ها پایان بدید.

این مطلب را هم بخوانید :  چگونه سرمایه گذاری خوب و موفقی داشته باشیم؟

زن ها فکر می کنن که همسرشون باید از ذهن اونا خبر داشته باشه و بدون هدایت اونا، همه چیز رو بفهمه. اما مردها عقل شون به گوش شونه و تنها چیزی که رو که می شنوند باور می کنن

مشکلات رو در همون لحظه حل نکنین

دنیای زن ها، دنیای توصیف و جزئیاته. برخلاف مردها که همیشه به دنبال کوتاه کردن راه و حل کردن مشکلات هستن، زن ها دوست دارن در زمان دلتنگی در مورد مشکلات شون صحبت کنن و به جای حل کردن شون، احساس همدردی فرد مقابل شون رو به دست بیارن. وقتی همسر آینده تون با شما از نگرانی هاش درمورد مراسم عروسی صحبت می کنه، انتظار نداره که شما مراسم رو به شکلی دیگه برگزار کنین، بلکه تنها می خواهد این جمله رو بشنوه:«نگران نباش، همه چیز رو درست می کنم.»

اگه نمی خواهید زن مورد علاقه تون رو ناامید کنین، در زمان صحبت کردنش به فکر راه حل نباشین و به بحث پایان ندین، بلکه به اون اجازه بیان چیزی که در سر داره رو بدین و با یه همدردی ساده، مشکلی که تو ذهن آزارش می دهد رو حل کنین. فکر نکنین که همیشه باید با یه جمله دندون شکن به حرف های همسرتون جواب بدید. بعضی وقتا فقط کافیه شنونده خوبی باشین و به اون اطمینان بدید که درکش می کنین.

حرف هاش رو وارونه ببینین

هرچند مردها حرف های شون رو روشن و مستقیم می زنند، اما زن ها همیشه دقیقا چیزی که می می گن رو نمی خواهند. زن ها فکر می کنن که همسرشون باید از ذهن اونا خبر داشته باشه و بدون هدایت اونا، همه چیز رو بفهمه. اما مردها عقل شون به گوش شونه و تنها چیزی که رو که می شنوند باور می کنن.

این مطلب را هم بخوانید :  چگونه عوارض پوستی بارداری را برطرف کنیم؟

اگه نمی خواهید این موضوع زندگی مشترک شما رو به خطر بندازه، بعد از شنیدن هر جمله از طرف همسر آینده یا امروزتان، به خاطر احتمالی که می تونه پشت حرفش باشه توجه کنین. یادتون نره که زن ها حتی در وقتی که آزاردهنده ترین جملات رو بیان می کنن، در انتظار جلب محبت شما هستن. پس اگه واقعا نمی دونین که مشکلش چیه و چه می خواهد، با مهربانی و آرامش پیشقدم شید و از حرف های اون سر دربیارین. باور کنین که یه صدای آروم، یه چهره حمایتگر و بیان چند جمله عاشقانه می تونه پیچیده ترین مشکلات رو هم حل کنه.

جذب زنان

به حسادت احترام بذارین

چه بخواین و چه نخواهید این حس در همسر شما هست. ممکنه اون یه زن منطقی و آروم باشه و حسادتش رو در دلش نگه داره و ممکنه کمی هیجانی تر رفتار کنه و همیشه شما رو سۆال پیچ کنه. اما حتی زن هایی که وانمود می کنن حساس و حسود نیستن، هم از پشت پرده همسرشون رو زیر نظر دارن و تا وقتی که احساس کنن محدوده زندگی شون تهدید نمی شه، ساکت می مانند. زن ها آدم های انحصار طلبی هستن که دوست دارن همیشه واسه همسرشون اولین باشن.

اونا دوست ندارن هیچ کس دیگه ای به دل همسرشون نفوذ پیدا کنه و گذشته از این، حتی اگه بدونن همسرشون یکی از اعضای خونواده خود رو بیشتر از اونا دوست داره، پریشون و مضطرب می شن. نمی خواهیم شما رو ناامید کنیم چون این مشکل هم مثل مشکلات دیگه چاره ای داره. واسه اینکه آرامش زندگی مشترک تون تهدید نشه، بهتره همیشه به محدوده همسرتون احترام بذارین و این حس رو به اون منتقل کنین که هیچکی و هیچی قرار نیس تخت پادشاهی اش رو تصرف کنه.

بذارین علیه شما حرف بزنه

شما به عنوان یه مرد می تونید رازهای دوستان تون رو تا آخر عمر در دل نگه دارین و حتی خودتون کارایی بکنین که هیچکی هیچوقت از اونا باخبر نمی شه. اما زن ها رو تر از شما رفتار می کنن و حتی اگه در مورد خودشون رازی داشته باشن، به خاطرش زجر می کشن. هرچند شما حتی بعد از سخت ترین دعواها هم در مقابل بقیه طوری رفتار می کنین که انگار اتفاقی نیفتاده، اما همسرتون شاید بعد از رنجیدن از شما، سراغ اس ام اس فرستادن واسه یکی از دوستانش یا صحبت کردن با اون می رود. زن ها می تونن با کسی که تا الان واسه شون به طور کامل ناشناس بوده، هم از مشکلات بزرگ زندگی شون حرف بزنن و اگه بخواین در این مورد مانع شون شید، هیچ وقت دلتنگی های شون از بین نمی ره و به آرامش نمی رسند. پس به همسرتون این حق رو بدین که مشکلاتش رو به اشتراک بزاره و بعضی وقتا علیه شما با یکی از دوستانش حرف بزنه.

مجله سیب سبز

You may also like...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *