Comments: 0 Posted by: Posted on:

Life Laws

چه بخواین چه نخواهید زندگی قوانین مخصوص خودشو داره و همیشه هم به اونا وفادار بوده.

به گزارش آلامتو و به نقل از آی بانو؛ قانون سوم نیوتن به توضیح زیره: واسه هر عملی، عکس العملی متناسب و برعکس اون هست. اما این فقط به پدیده های طبیعی محدود نمی شه.

در واقع، این قانون در زندگی روزمره ما هم اتفاق می افته. وقتی که فکر می کنیم، حرفی می زنیم یا عملی رو انجام می دیم، نیرویی رو به کار می بندیم که به شکل به طور کاملً مشابهی به ما جواب میده.

در این مطلب ۱۲ قانون زندگی بهتر رو با شما در میان می ذاریم که به شما کمک می کنه تا خوشحال تر و با اعتماد به نفس تر شید.

 1. قانون عمل و عکس العمل

هر چیزی رو که در این جهان انجام می دیم، آخرسر به طرف ما برمیگرده. پس اگه در صدد شناخت عشق، دوستی حقیقی و خوشبختی هستیم، پس باید به دور و بریا خود عشق بورزیم، دوست خوبی باشیم و واسه شادی بقیه بکوشیم.

 1. قانون آفرینش

کلید زندگی داخلی خوش آهنگ، آفرینش زندگی جداگونه از دنیای خارجه. واسه رسیدن به اون، باید خود واقعیتون باشین، در عین حال، در جمع آدمایی که دوستشون دارین و از زندگی در کنار اونا حال می کنین، قرار بگیرین.

 1. قانون رهاسازی

تا وقتی که موقعیت خود رو قبول نکنین، قادر به تغییر اون نیستین. و اگه کس دیگه ای رو دشمن خود مجسم کنین، پس در جهت پذیرش کمال وجود خود قدم ورنداشته اید.

 1. قانون رشد

وظیفه کلی ما در این جهان تغییر و رشد فردیست و نه از روی زورً دقیق شدن و فوکوس کردن بر عده کثیری از مردمی که با اون ها مواجه میشیم، اما اونا رو خوب نمی شناسیم یا تحمل آزار روحی از محیط زندگی یا تکنولوژیای مورد استفاده. زندگی و وقتی که در اختیارمون قرار داده شده، تموم دارایی ماست.

 1. قانون مسئولیت پذیری

زندگی مثل آینه س. وقتی که شرایط بر وفق مراد نیس، پس بدونین که مشکل از درون وجود ماست. پس، باید مسٔولیت اونو قبول کنیم و به دنبال مقصر در وجود بقیه نباشیم.

 1. قانون رابطه

حتی اگه عواقب ناخوشایندی متوجه ما نباشه، اما مهمه که متوجه عواقب امور باشیم، چون همه چیز این دنیا از درون به همدیگه متصله. اولین قدم مهم تر از قدم آخر نیس، و البته برعکس اینم صدق می کنه، چون هر دوی این قدما در به آخرسر رسوندن وظیفه ما، حیاتیه.

 1. قانون تمرکز

نمیشه تو یه لحظه بر دو چیز متمرکز شد. اگه درصدد رسیدن به امر مهمی هستین، پس نباید خشم و حرص رو در درون خود جای بدین.

 1. قانون پذیرش

درک و پذیرش درست کارا به وجود اومده از طریق درک هم جهت با ممارسته. اگه به حقیقت چیزی باور دارین، اما آماده اثبات اون نیستین، پس فقط ایده ایی بیش نیس که به مرحله علم نرسیده.

 1. قانون زیستن در زمان حال

نبش قبر گذشته و رویاهای بعید درباره آینده، ما رو از اتفاقات زمان حال بازمی داره. رفتارای کهنه و بی اعتبار، و رویاهای تاریخ گذشته ما رو از قرار گرفتن در مسیرهای جدید باز می داره.

 1. قانون تغییر

تاریخ به خودی خود تکرار می شه تا از اون درس بگیریم و راه خود رو تغییر بدیم. هیچکی نمی تونه بارها عمل برابری رو تکرار کنه و انتظار نتیجه متفاوتی رو داشته باشه.

 1. قانون صبر و جایزه

هر پاداشی لازمه تلاشی مضاعفه، و لذت عمیق زندگی ناشی کار دائمی براساس دانشه که دیر یا زود به موفقیت در هدف ختم می شه.

 1. قانون ارزش واقعی

ما به هر چیزی که مستحق اون هستیم دست پیدا میکنیم. ارزش واقعی هر چیزی مساویست با انرژی و توان صرف شده در تحقق اون امر. اما فقط آدمایی که عشق رو نثار بقیه می کنن، مستحق دریافت نعمت هستن.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟

آی بانو چیجوری