چگونه عشق خود را به همسرمان نشان دهیم؟

couple

به گزارش آلامتو به نقل از مردمون؛ آقایون می دانیم که خانمتون براتون مرموزه، نه می دونین کی حالش خوبه، نه می دونین کی حالش بده. درسته، زن ها آدم های احساسی هستن. احساسات اونا مثل اقیانوس در حرکته؛ یه زمان آروم و روز بعد خروشان.

امروز خبر خوبی براتون دارم: لازم نیس دیگه در خدمت موج های خانوم ها باشین. خیلی کارا هست که می تونید انجام بدین تا همسرتون همون لحظه احساس دوست داشته شدن کنه.

بذارین با چیزی شروع کنیم که خیلی مهمه بدونین: اگه همسرتون از دستتون ناراحته، می تونید ۹۰٪ مطمئن باشین که دلیلش اینه که به روشی تصور می کنه دوستش ندارین.

همسرتون وقتی بدونه که دوستش دارین، سرحال می شه. پر از این حس می شه که براتون خاص و مهمه. توجه، مراقبت و عشق شما واسه اون بهترین داروئه.

تصور کنین که همسرتون یه تانکر عشق در خودش داره که به اون دیکته می کنه در هر موقعیت چیجوری رفتار کنه. وقتی تانکر داخلی اش پر شده باشه، عشق زیادی داره که به شما بده. اون این عشق رو به شکل خنده، مهربانی و حرکات محبت آمیز به شما نشون می دهد. اما وقتی این تانکر داخلی خالی باشه، بدون سوخت می مونه و عشقی که به شما و دنیا داره کم کم تموم می شه.

اگه به تانکر عشق زنتان به طور مرتب سوخت رسانی نشده و پر نشه، کج خلق و عصبی می شه. اجازه بدین چند مثال براتون بزنیم:

یادتون رفته کیسه زباله رو بیرون ببرین؟ البته خوب این اشتباه متداولی بین آقایانه اما این تو ذهن خانمتون به این معنا هستش: شما توجهی به نیازای اون ندارین و این یعنی دوستش ندارین.

یادتون رفت وقتی که به اون گفته بودین زنگ می زنید، به اون زنگ بزنین؟ باشه، اشکالی نداره اتفاق می افتد اما ترجمه اون از این کار شما این هستش: اون رو فراموش کرده اید.

تولدش یادتون رفته بود؟ این کارتون دیگه فاجعه س. این باعث می شه تصور کنه هیچ اهمیتی واسه شما نداره.

می دانیم همه اینا اشتباهات خیلی کوچکیه که ممکنه مرتکب شید. خیالتون راحت باشه خانوم ها از شما توقع ندارن کامل و ایدآل باشین، اما چیزی که باید بدونین اینه که همین چیزای کوچکه که باعث خوش رفتاری یا بدرفتاری خانوم ها می شه.

وقتی کیسه زباله، تلفن زدن و تولدش رو یادتون می رود، خوب مشخصه که تانکر داخلی اون از عشق شما خالی شده، باید اون رو پر کنین. می دانیم که شایدً از همه این کارا قصد بدی ندارین و مرد خوبی هستین و خیلی کارای خوبی هم در حق خانمتون انجام می بدید اما با همه این حرف ها ممکنه بعضی وقتا این ذخیره داخلی خانمتون خالی شه.

بااینکه شاید وظیفه تون نباشه که در ۱۰۰٪ مواقع اون رو خوشحال و راضی نگه دارین اما نباید از اینکه نمی تونید اون رو دوباره خوشحال کنین دلسرد و ناامید شید. کارای زیادی هست که واسه برگردوندن لبخند روی صورتش می تونید انجام بدین.

اما چه کاری؟

می تونید دوستش بدارین!

بله اون رو از عشقتون سرشار کنین و ببینین که چیجوری رفتارش تغییر می کنه.

کمی شوخ طبعی کنین، بازیگوش شید، حتی قلقلکش بدین.

به اون بگید که از کاری که کرده اید متاسفید و دیگه هیچوقت و هیچوقت اینکار رو تکرار نمی کنین. بعد اون رو محکم در آغوش بگیرین و تا وقتی که از خنده روده بر نشده ولش نکنین.

به اون بگید، «عزیزم از اتفاقی که افتاده واقعاً شرمنده ام و لطفاً بگذار اون رو جبران کنم.» شایدً چند دقیقه ای مقاومت می کنه اما مطمئن باشین اگه اصرار کنین اخلاقش عوض می شه.

می دونین که اگه هر روز چند کار خیلی کوچیک واسه پر کردن تانکر عشق همسرتون انجام بدین چقدر زندگیتون عوض می شه؟

اخلاق همسرتون واسه شما باید یه رقابت و سرگرمی باشه. مطمئناً اخلاق اون دچار نوساناتی می شه اما شما می تونید با عشقی که به اون می بدید به اعماق فکر اون نفوذ کنین. ممکنه با خودتون فکر کنین که اصلاً به چه دلیل باید نیاز به اینجور کارایی باشه. دلیلش اینه که اون یه زنه، موجودی به طور کاملً متفاوت با شما! زنی که احساسی باشه، همون چیزی که شایدً همتون می خواهید، در ناراحتی هاش هم احساسیه. تنها راهی که می تونید از شر این تغییر خلق و خوهای خانوم ها راحت شید اینه که با زنی باشین که هیچ حس و احساساتی نداره. اما مطمئناً این چیزی نیس که بخواین. شما یه زن واقعی می خواهید نه یه تیکه سنگ.

دفعه بعدی که در اینجور شرایطی گیر کردین یادتون باشه که چقدر محبت های کوچیک شما می تونه بر زندگیتون تاثیر بزاره. تانکر داخلی اش رو با عشق و محبتتون پر کنین و مطمئن باشین که خیلی زود صلح و آرامش به خونه برمی گرده.

آقایون نظراتتون رو با ما در میان بذارین. به ما بگید که چه راه هایی واسه پر کردن این ذخیره داخلی خانوم ها سراغ دارین. و خانوم ها شمام به آقایون کمک کنین، بگید شوهرتون چیجوری می تونه کج خلقی شما رو از بین برده و دوباره لبخند رو روی لبانتان بنشاند.

خواص عشق واسه بدن

۱۰حقیقت علمی در مورد عشق

عشق مردمون چیجوری

Author: حمیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *