علمی-آموزشی

چگونه فردی را عاشق خود کنیم؟

عاشق کردن یه فرد خاص

یکی از سوالای که همیشهً پرسیده می شه اینه که “ می تونین با به کار گیری قانون جاذبه یه فرد خاص رو عاشق خود کرد؟” حالا خوبیش اینه جواب اون مثبته.

در این مطلب واسه شما توضیح می دیم که چیجوری میشه یه پسر یا دختر رو عاشق خود کنیم ؟

یکی از مهمترین احساسات موجود در این دنیاس. وقتی صحبت از پول، شغل و خیلی چیزای دیگه به میان میاد آدمها واسه نشون دادن اون سختی زیادی متحمل نمی شن. اما در مسائل احساسی، اگه اون چیزی که می خواین رو به دست نیارین، دچار درد عمیقی میشین.

کسی که دوستش دارین، اون فرد خاص، مهمترین فرد واسه شماس و حتی کل دنیا نمی تونه براتون جانشین اون شه. خبر خیلی خیلی خوبی براتون داریم. شما می تونین کسی که دوست دارین رو عاشق خودتون کنین. پس همین امروز روش ما رو امتحان کنین.

میل و ناامیدی – باید ناامیدی رو کنار بذارین

بااینکه میل یه انرژی مقدسه و انرژی خلقت حساب میشه، ناامیدی دقیقاً عکس اون و انرژی خراب کننده س. وقتی تمایلات برآورده نشن، جای اون ناامیدی میاد. بااینکه میل و اشتیاق انرژی خوب و پاکه، ناامیدی یه انرژی منفی بسیار قویه.

میل و اشتیاق ارتعاشات جذب کردن رو در شما بوجود میاره اما ناامیدی دقیقاً ارتعاشاتی مخالف این یعنی دور کردن رو می سازه.

وقتی عاشق میشین، بذر مقدس میل و اشتیاق در شما کاشته می شه. بنا به هر دلیلی اگه این اشتیاق و میل برآورده نشه، ناامیدی وارد می شه. پس اولین قدم واسه نابود کردن این ناامیدیه. همه ناامیدیا رو دور بریزین.

چیجوری ناامیدیا رو از بین ببرین؟

آسونترین راه واسه نابود کردن ناامیدیا، فراموش کردنه. خودتون رو با نور عشق الهی و الهی جهان محاصره کنین.

یه نور عشق الهی رو تجسم کنین، یه تشعشع از نور عشق خداوندی. خود رو تسلیم اون نور کنین. این نوره که شما رو خلق کرده، همه اون چیزی که دارین رو به شما داده و این عشق خیلی ساده دوستتون داره. این نور بخشنده س، نوری ۱۰۰ درصد پاکه و اونقدر قوی هست تا بتونه واقعیتی قشنگتر بالاتر از تجسمات معمولی شما بسازه.

این مطلب را هم بخوانید :  بررسی باتری Samsung Galaxy J7

وقتی عاشق میشین این نور خیلی آروم به شما میگه چه بکنین، فقط باید به اون گوش بدین. پس همه چیز رو از یاد ببرین، تسلیم این نور شید و زندگی جدیدی رو شروع کنین. همین امروز خودتون رو تسلیم اون نور الهی کنین و بذارین اون نور آینده ای روشن براتون بسازه.

وقتی اینکار رو کردین، هر وابستگی به نتیجه رو از خود دور کنین. حالا قسمت بهتر اون شروع می شه.

ساختن یه زندگی زیبای عاشقانه

وقتی هر نوع وابستگی به اون فرد رو از خود دور کردین، یه پیام بسیار قوی به جهان فرستاده اید که واسه شروع یه زندگی زیبای عاشقانه آماده اید. اگه قبلاً عشقتون یه طرفه بود، الان وقت اون رسیده که رابطه ای دو طرفه رو تجربه کنین.

شما قهرمون  تئاتر ذهن خودتون هستین. فیلم شما تو ذهن خودتونه و فیلمتون واقعیت شما رو می سازه. شما کنترل ۱۰۰ درصد روی تخیلاتتان دارین و از اون واسه ساخت واقعیتی به انتخاب خود هوشمندانه استفاده می کنین.

حالا تصور کنین که معشوقتان عاشق شماس. قبلاً این شما بودین که عاشق اون بودین و حالا تصور کنین که این اونه که عاشق شماس. “معشوقتان عاشق شماس” و می ببینن که اشتیاق و میلتون برآورده شده. چه حسی دارین؟ هزار مرتبه با خودتون تکرار کنین، “….. منو دوست داره”. ببینه در ۷-۵ روز آینده چه اتفاقی میفته. تغییر انرژی رو در خود ببینین.

ببینین چه حسی دارین. معشوقتان رو عاشق خودتون تجسم کنین. احساساتتون رو بررسی کنین. در ذهنتون با معشوقتان صحبت کنین. چه حسی داره؟

اگه این مرحله رو به درستی انجام بدین، به خودتون می خندید که واسه چه اینقدر ناامید بودین. و آنوقته که دنیا به روتون لبخند می زنه. احساس قدرت بیشتری می کنین. با خودتون فکر می کنین که به چه دلیل همه چیز رو اینقدر سخت می دیدین و به چه دلیل قبلاً نمی تونسته اید از یاد ببرین؟

این مطلب را هم بخوانید :  چگونه زندگی سالم داشته باشیم؟

بررسی عشق

این روش ها که شما رو از احساسات ناامیدانه تون بیرون میکشه و باعث می شه احساس کنین برنده هستین. این افکار و احساسات مثبت میان و باعث می شن فکر کنین که اون فرد رو بخاطر عشق می خواستین یا فقط به این خاطر که نفستون رو ارضا کنین.

در خیلی از موارد، ناامیدی که برمیگرده، به دلیل عشق نیس، بلکه به دلیل پیروزیه. حالا در اعماق قلب خود می دونین که اون فرد رو واقعاً دوست می دارین یا نه.

اگه فهمیدین که عشقتون واقعیه، مرحله زیر خیلی براتون مهمه:

عشق – قدرت پشت خلقت

درک کنین که عشق قدرتمندترین انرژی در دنیاس. با عشق می تونین هر چیزی بوجود بیارین، قلب، روح و فکر هر کسی رو به دست ،د که این هدف فقط و فقط وقتی اتفاق میفته که ارتعاشات احساسات شما بالا باشه. ناامیدی مثل چاهی عمیقه که ارتعاشات اون بسیار پایینه. عشق و حق شناسی بالاترین حد ارتعاشات رو دارن.

اگه اینکار رو درست انجام بدین، احساساتتون در این مرحله باید این جوری باشن:

  1. ناامیدی صفر. متعجب میشین که آنهمه ناامیدی به کجا رفته.
  2. شدیداً احساس شادی می کنین چون رابطه ای قشنگتر و عاشقانه ستختین و به روشنی اونو دیده و حس کردین.
  3. یه رابطه کامل و خوشحال بین شما و جهان که فقط و فقط شکرگذار اون هستین.

رابطه ایدآل شما خود رو نشون میده. ۶۰،۰۰۰ فکر در روز کارمای (karma) فکر شماس. اگه در ۸۰ درصد از این افکار عشق و حق شناسی باشه، رابطه زیبایی که خلق می کنین فرای تصورتون هستش.

اگه این مطلب واسه شما به درد بخور بود اونو با دوستای خود به اشتراک بذارین.

هم اینکه نظرات خودتون در مورد جذب یه فرد خاص رو در پایین صفحه با ما در میان بذارین.

خواص عشق واسه بدن

۱۰حقیقت علمی در مورد عشق

عشق مردمون چیجوری

You may also like...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *