جدیدترین مطالب

چگونه فرصت‌ها را جذب زندگی‌مان کنیم؟

جذب موفقیت

موفقیت دنبال کردنی نیس؛ باید به سمت شما و از راه شما جذب شه.

جیم ران

یه بار کسی ازم پرسید،” چیجوری میتونم فرصتای بیشتری رو وارد زندگیم کنم؟” سوال خوبیه، اما فکر می کنم جوابم اونو متعجب کرد.

من نکات لازم و روشن درباره کار سخت، ترتیب و اراده قوی در پیش بردن کارا و آمادگی داشتن رو براش میانبر زدم، اون واقعا کارمند سخت کوشی بود و اخلاق بسیار عالی جستجوگر بودن رو داشت و آینده خوبی براش متصور بودم. پس چی رو گم کرده بود؟

جاذبه؛ باارزش ترین نکته

من همیشه فکر می کردم فرصتا و موفقیتا چیزی هستن که ما باید به دنبالش بریم. اما بعدا فهمیدم لازمه دیدگاهم رو تغییر دهم. فرصت و موفقیت چیزی نیس که حتما شما درتعقیبش باشین، بلکه باید با جاذبه خودتون جذبش کنین.

به خاطر همین، من پیشرفت مهارت ها رو آموزش میدم. اگه شما بتونین مهارتای تون رو قوی کنین، تموم جنبه های شخصیتی تون و خودتون رو اصلاح و بهسازی کنین، سلامت تون رو بهتر کنین و روابط تون رو بیشتر و بهتر کنین، تبدیل به آدم جذابی میشین و فرصتا رو جذب خودتون می کنین. به احتمال زیاد، فرصتا درجستجوی شمان. نیکنامی و وجهه خوب شما، معرف تون هستش و فرد مناسبی پیدا می شه که خواهان انجام کار و کاسبی با شما باشه.

با کار کردن روی این نگاه که موفقیت، چیزیست که شما جذبش می کنین، تموم فرصتا به شما روی می کنن.

کلید پیروزی اینه که با کمک مهارت ها، انظباط، شخصیت، خلق و خو و پشتکاری که دارین و بدست آوردین، جذاب باشین و جذابیت تون رو بیشتر و بیشتر کنین، هم اینکه باید روی کلام و زبون و گفتارتون هم کار کنین، تموم این ظرافتا و اصلاحات، از شما فرد جذاب تری میسازه.

رشد فردی، نه فقط فرصتی ناتموم و همیشگی واسه پیشرفت خودتونه بلکه فرصتا رو جذب شما کرده و بقیه رو هم تحت تاثیر قرار میده.

هدف از زندگی چیه و واسه چه هدفی باید زندگی کنین؟

چیجوری ترس از نا امید کردن بقیه رو از بین ببریم؟

You may also like...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *