جدیدترین مطالب

چگونه فکر کردن به مرگ می‌تواند زندگی شما را بهتر کند؟

فکر کردن در مورد مرگ

اینکه بتونین در لحظه زندگی کنین خیلی با اهمیته. شما باید در مورد هر چیزی رو که در اختیار دارین بدونین. واسه اینکه بتونین زیبایی وقتی که روی کره خاکی دارین رو تشویق کنین باید در حالیکه زنده هستین بمیرید و مرگ رو تجربه کنین. خوب حتما از خودتون می پرسین این موضوع دقیقا معنیش چیه؟ این موضوع به این معناست که اجازه بدید علم شما در مورد مرگ، قدرت زندگی در حال رو جفت و جور آورد. در این مقاله می خوایم به همین موضوع بپردازیم.

  1. باید بدونین زندگی موفق واسه شما چه معنایی داره:

باید بدونین زندگی موفق واسه شما چه معنایی داره. اصلا مهم نیس بقیه در مورد موفقیت چه تفکری دارن. چیزی که مهمه اندیشه و احساس شما در مورد زندگی موفقه. وقتی رو واسه فکر کردن اختصاص بدید، متوقف شید و در مورد زندگی موفقی که دوست دارین داشته باشین فکر کنین. دوست دارین چه کارایی رو انجام بدین؟ دوست دارین در زندگی خود چه چیزایی رو داشته باشین؟ دوست دارین تشکیل خونواده بدین؟ کتابی بنویسین؟ روی مواردی سرمایه گذاری کنین که همیشگی و دائمی هستن؟ یادتون باشه که روزا بلند و سال ها کوتاه هستن.

  1. طرز فکر خود رو تغییر بدید تا بتونین به مواردی که براتون مهمه برسین:

به این موضوع فکر کنین که به چه تغییراتی در زندگی خود نیاز دارین. همیشه یادتون باشه که توجه و تمرکز شما در هر زمینه ای که قرار داشته باشه انرژی درونیتان به همون سمت جهت می یابد. واسه رسیدن به اهداف خود باید روی چه چیزایی تمرکز کنین؟ واسه اینکار باید چیجوری فکر کنین؟ بیشتر تغییرات با ذهنی باز و روشن به وجود می آیند. اگه نتونین خود رو راضی کنین که قادر هستین یه دوره وقتی گسترده به مسافرت برید، یه کتاب بنویسین یا یه هنرمند باشین قادر نخواهید به هیچ کدوم از این موارد برسین. واسه رسیدن به این اهداف باید طرز فکر خود رو تغییر بدید. به دنبال آدمایی باشین که در زندگی خود به اهداف مطلوب و دلخواه شما دست پیدا کردن. در مورد این افراد تحقیق کنین و از نزدیک با زندگیشون اشنا شید. اگه دست پیدا کردن به یه هدف واسه بقیه افراد ممکن بوده پس شما هم می تونید به اینجور اهدافی دست پیدا کنین. به دنبال افراد برنده باشین. همین تغییرات کوچیک، اثرات بزرگی روی زندگی شما داره.

  1. باید بدونین خجالت کشیدن چیجوری می تونه شما رو ضعیف تر سازه:

افراد متخصص می گن که مهم ترین چیزی که افراد موفق در زندگی خود دارن خجالت نکشیدنه. شاید واسه شما هم پیش آمده که به خاطر خجالت کشیدن نتونسته اید به خواسته هایی که دارین برسین. اینکه از طرز فکر افراد در مورد خودتون بترسید و نتونین با این افکار مقابله کنین قادر نیستین به موفقیت هایی که تو ذهن دارین دست پیدا کنین. باید اینجور ترس هایی رو در زندگی خود کمتر کنین. با اون مقابله کنین.

  1. از دیدگاه یه فرد ۹۰ ساله،یه نامه واسه خودتون بنویسین:

از خودتون واسه نتیجه هایی که داشته اید تشکر کنین. هر کدوم از جملات خود رو با اینجور مواردی شروع کنین:” خیلی خوشحالم از اینکه…. “

شما واسه انجام چه کارایی از خود تشکر می کنین. اطمینان دارم در زندگی خود موارد زیادی رو دارین که به خاطر اون از خودتون تشکر می کنین. پس این موارد رو همیشه تو ذهن داشته باشین.

  1. بهونه های خود رو کنار بذارین:

هیچ چیزی قوی تر از این نیس که بتونین عذر و بهونه های خود رو در زندگی کنار بذارین. هیچوقت به خودتون نگید سرم شلوغه ، دوست ندارم اینکار رو انجام دهم، از رسیدن به این موقعیت می ترسم. یادتون باشه که عذر و بهونه آوردن در زندگی بدترین چیزیه که می تونید با خود انجام بدین. باید بیشتر از هر چیز دیگری با عذر و بهونه هایی که تو ذهن دارین بجنگین. زندگی کردن با یاد مرگ می تونه به ما کمک می کنه خود رو به خاطر موارد کوچیک ناراحت نکنیم. این موضوع به ما کمک می کنه بدونیم چی برامون مهمه و باید هر روز صبح با چه طرز فکری از خواب بیدار شیم. اگه اینجور طرز فکری رو انتخاب کنین، برنده هستین. چی بیشتر از این مهمن؟

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟

چیجوری

You may also like...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *