علمی-آموزشی

چگونه قلب شوهرم را تسخیر کنم؟

چیجوری قلب شوهرم رو تصرف کنم

چیجوری دوباره قلب همسرتون رو تصرف کنین؟

برخلاف چیزی که در فیلمای سینمایی عاشقانه دیدین زندگی زناشویی همیشه همراه با خوشی، محبت و دوستی نیس. خیلی از زنان، ازدواجهای دردناکی رو تجربه می کنن بطوری که همیشه احساس تنهایی می کنن و همیشه خواهان کم کردن فاصله بوجود اومده با شوهرشون هستن.

تصرف دوباره قلب شوهران کار آسونی نیس و فقط با داشتن انگیزه بالا و اعتماد بنفس کامل می تونین زمینه موفقیت خود رو بسازین.

یه برنامه ریزی دقیق واسه شکست دادن این مشکل طراحی کنین و در نظر داشته باشین که گفتگو و مباحثه جزیی پیشگیری ناپذیر از زندگی زناشوییه.

واسه شروع می تونین از خود سؤال کنین که چیجوری می تونین در حفظ زندگی زناشویی مشارکت داشته باشین؟

واسه کسب موفقیت لازمه به طور کاملً تمایل به موندگاری زندگی زناشویی با شوهرتون داشته باشین. مطمئن شید از رویای چیزی که می خواستین بشه و نشده بیدار شدین و حاضر به پرداخت هزینه های طلاق واسه زندگی خودتون و خونواده تون هم نیستن. به این یقین برسین که واقعاً دوست دارین با این مرد زندگی کنین؟ بدون اون می تونین خودتون رو خوشبخت تصور کنین؟ چی شما رو مجبور می کنه با اون بمونین؟

در مرحله بعد لازمه باور کنین که می تونین دوبارهً قلب اون رو تصرف کنین.

لیست کاملی از دلایلی که فکر می کنید می تونین دوباره عشق و علاقه اون رو به دست بیارین جفت و جور کرده و در نقاط مشخص منزل در برابر دید خود بذارین تا بطور مرتب براتون یادآوری شن.

در این مرحله ممکنه حرفایی بشنوین که کمی دلسرد کننده باشه مثلاً شوهرتون طوری با شما صحبت کنه که انگار از علاقه به شما مطمئن نیس و یا انگار روابط شما قابل بازسازی نیس.

در تموم این موارد صبور باشین و ناامید نشید. کلید موفقیت شما همینه که باور عمیقی به حفظ زندگی خود داشته باشین. یه نقشه خوب واسه حرکت رو به جلو طراحی کنین. افزایش مراودات و گفتگوی روزانه با همدیگه یه نمونه از کارهاییه که می تونه به بهتر شدن وضعیت کمک کنه.

این مطلب را هم بخوانید :  چگونه ذهن خود را خالی کنیم؟ بازسازی مجدد افکار

در این مرحله هم باید صبور باشین و ژستای عاشقانه بگیرین. باب گفتگو رو باز کنین و از هر کار خوبی که می تونین انجام بدین کوتاهی نکنین و در مقابل از خود توقع خاصی نشون ندین.

در ادامه به دنبال پیدا کردن چیزایی باشین که رابطه شما رو خراب کرده و درصدد توقف اون برآیید. زندگی زناشویی صحنه جنگ نیس. از خودتون سؤال کنین این جنگ و دعواهای همیشگی اجباری ان؟ چیزی هست که با انجام اون بتونین روش مراوده با همسرتون رو تغییر بدید و از این دعواهای غیر لازم دوری کنین؟

همه افراد لازمه مهارتای گوش دادن خود رو تقویت کنن. اگه شما واقعاً گوش بدین و همدلی خود رو با شوهرتون گسترش بدید مطمئن باشین که عصبانی باقی موندن خیلی سخت هستش.

عوامل داغون کننده زندگی رو شناسایی کنین و اونا رو با عوامل سازنده و پویا جانشین کنین. درزمان این مراحل از کمکای تخصصی بقیه فرار نکنین. بعضی وقتا شناخت عوامل دردسر ساز در زندگی زناشویی کار راحت ای نیس.

مطمئناً احساسات و جهت گیریاتون در قضاوت تون موثر می شن. به خاطر همین نیازمند یه اعلام نظر واقعی و عینی و به دور از احساسات هستین. هر چند بعضی وقتا به چیزی یا کسی بالاتر از یه دوست نیاز دارین اما مشورت گرفتن از یه دوست خیرخواه از هیچ، بهتره. اگه واقعاً بدنبال مشارکت در حفظ زندگی زناشویی تون هستین از درمان گرها و مشاوران ازدواج و زناشویی، درخواست راهنمایی و کمک کنین.

پس از انجام مراحل فوق و بقیه مواردی که به نظرتون الزامیه مانند برآورده کردن تموم نیازها و خواسته های شوهرتون بدون هرگونه قید و شرط، به شوهرتون فرصت بیان عقیده بدین.

این مطلب را هم بخوانید :  چگونه زود قضاوت نکنیم؟

هر مردی واسه این کار سبک خودشو داره. بعضی وقتا ممکنه در مدت کوتاهی اثرات مثبت کارای خود رو در رفتار شوهرتون ببینه اما بعضی وقتا ممکن این موضوع چند هفته یا چند ماه بطور برسه.

در بعضی موارد ممکنه نوشتن یه نامه عاشقانه واسه شوهرتون هم یه روش مناسب در جلب دوباره نظر اون باشه این کار به اون فرصت میده با گذشت زمان چند باری به حرفای نوشته شده شما نگاه کنه و در مورد اونا فکر کنه.

زندگی زناشویی همیشه صلح آمیز نیس و گاه سوء تفاهمات و اختلافات هر روز و هر ساعت میان و می رن طوریکه تموم فرصتای یه زندگی مطلوب و ایده آل رو بلعیده و نابود می کنه. در این صورت زن و شوهر به این نتیجه می رسن که ازدواج ناموفقی داشتن.

هر چند در ازدواجای ناموفق هم آخرین و سخت ترین راه جداییه اما باید توجه داشت راه های زیادی واسه تغییر و بهبود شرایط و وضعیت زندگی زن و مرد هست اما متأسفانه در بیشتر مواقع دو طرف فکر می برن روابط شون بهبودپذیر نبوده و به قول معروف به آخر خط رسیدن!

پس این باور، با نابود کردن انگیزه اصلاح رفتار و اقدامات سازنده، هر گونه پیشرفت رو در مناسبات زناشویی متوقف می کنه. اما باید توجه داشت اگه یکی از دو طرف ازدواج، رفتار سازنده ای از خود نشون بده، نه فقط به بهتر شدن رابطه اش با همسرش کمک می کنه؛ بلکه احتمال داره در رفتار همسرش هم تغییرات مثبتی ایجاد شه.

اینجوری لازمه که اول شما خانمهای محترم به عناصر تعهد، اعتماد و وفاداری که مبنای ازدواج تون بوده، مراجعه کرده و واسه خود روشن کنه که این عناصر احتیاج به تقویت دارن یا خیر؟ بعد به رفع و مراجعه نقطه ضعفای موجود بپردازید تا کم کم زندگی خوشحال و همراه با آرامش رو واسه همدیگه تدارک ببینین.

و یادتون نره که خوشبختی می تونه با شما شروع شه

خواص عشق واسه بدن

۱۰حقیقت علمی در مورد عشق

تبیان زناشویی عشق چیجوری

You may also like...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *