برای جستجو در بین هزاران پایان نامه در موضوعات مختلف     

      و دانلود متن کامل آنها با فرمت ورد اینجا کلیک کنید     

 
دانلود پایان نامه

دانلود پایانامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :   مطالعه تاثیرات میانجی­گری سبک رهبری تحول­گرا بر ارتباط بین هوش هیجانی مدیران و استرس شغلی کارمندان (مطالعه موردی در بیمارستان­های خصوصی منطقه 5 تهران)

تکه ای از متن پایان نامه :

هوش هیجانی در نتایج مربوط به سلامت اثر شدیدی دارد، زیرا از استرس موجود به هنگام مقابله با وضعیت­های دشوار می­کاهد و به تنهایی بزرگترین عامل برای پیش­بینی عملکرد فرد در محیط کار و قوی­ترین نیرو برای رهبری و موفقیت می باشد. شاید بهترین امتیاز هوش هیجانی این باشد که یک مهارت بسیار انعطاف­پذیر می باشد که مردم می­توانند با تمرین، آن را بهبود بخشند. سازمان­ها و نهادها نیز به عنوان یک کل از هوش هیجانی بهره ­می­برند. وقتی سازمانی مهارت­های هزاران نفر را بهبود می­دهد تجارت پیشرفت­های زیادی می­کند. مهارت­های هوش هیجانی باعث کاهش استرس شغلی افراد، پیشرفت رهبری، کارگروهی و خدمات به مشتریان می­گردد (منصور و همکاران؛ 1390). هوش هیجانی در زمینه کسب و کار، رهبری شغلی و در یافتن راه­حل به مقصود کاهش استرس­ها تاثیر بسزایی دارد. هوش هیجانی به علت افزایش توان همدلی و مقاومت در برابر استرس، عملکرد شغلی را بهبود می­بخشد. همان طور که مشخص می باشد یکی از معضلاتی که طی چند دهه اخیر تقریبا درگیر جوامع بشری بوده می باشد پدیده استرس می باشد. رتناوتی[1] (2007) در پژوهش خود بیان نمود که کارمندان با هوش هیجانی بالاتر، استرس شغلی کم­تری دارند (کریمی و همکاران؛ 1391). در واقع هوش هیجانی با شناسایی بهتر احساسات ناامیدی و

[1] Retnawty

 مطالعه تاثیرات میانجی¬گری سبک رهبری تحول¬گرا بر ارتباط بین هوش هیجانی مدیران و استرس شغلی کارمندان (مطالعه موردی در بیمارستان¬های خصوصی منطقه 5 تهران)

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

دانلود پایان نامه :مطالعه تاثیرات میانجی­گری سبک رهبری تحول­گرا بر ارتباط بین هوش هیجانی مدیران و استرس شغلی کارمندان (مطالعه موردی در بیمارستان­های خصوصی منطقه 5 تهران)

دسته بندی : پایان نامه حقوق