دیجیتال مارکتینگ و سئو

۱۰ قانونی طلایی برای موفقیت از زبان بیل گیتس!

۱۰ قانونی طلایی واسه موفقیت از زبون بیل گیتس!

داستان موفقیت کسب و کارا

۱۰ قانونی طلایی واسه موفقیت از زبون بیل گیتس!

۲۰ شهریور ۱۳۹۷

بیل گیتس یعنی کامپیوتر و کامپیوتر یعنی دنیا! آوازه موفقیت این شخص انقدر پیچیده که دیگه اصلا احتیاجی به معرفی کردنش نیس! راستش رو هم بخواین اگه این فرصت رو داشتم که در مورد بیل گیتس چیزی بدونم، شک نداشته باشین راز موفقیتش رو انتخاب می کردم نه اسمش! اصلا اولین چیزایی که وقتی اسم بیل گیتس رو می شنوین به ذهنتون میاد چیه؟ واسه خود من شخصا کلماتی مثل موفقیت، ثروت و رضایت میاد. به خاطر همین بود که به فکر این افتادم ویدئویی آماده کنم که در مورد قانونای طلایی بیل گیتس واسه موفقیت باشه!

در این ویدیو چه می بینیم؟

از اسم ویدیو مشخصه که محتوای اون چیه: قانون طلایی واسه موفقیت! اما این بار بیل گیتسه که این حرفا رو می زنه و لازمه بگم که بیل گیتس این حرفا رو تو یه سخنرانی یا جلسه نزده س بلکه حاصل چندین سال تجربه اون هستش. یعنی از اولین زمانایی که مایکروسافت رو راه انداخته تا دوران پیری خودش که دیگه بازنشسته شده و داره از اثری که در دنیا از خودش به جا گذاشته حال می کنه!

حالا گذشته از همه اینا، به نظر شما واسه رسیدن به موفقیت چه راه هایی وجود دارن؟ چی افراد موفق رو از افراد ناموفق جدا می کنه؟ اگه به دنبال جواب این سوالا باشین، حتما خیلی زیاد گزینه پیدا می کنین. اما به نظر من باید جواب این سوال رو از آدم درستی شنید! حالا آدم درست واسه شنیدن جواب کیست؟ اگه نظر منو بخواین دو دسته آدم وجود دارن که می تونن جواب خیلی خوبی واسه این سوال داشته باشن:

  • آدمایی که در زندگی شون خیلی موفق بودن
  • و آدمایی که در زندگی شون خیلی شکست خورده ان.

احتمال قوی، قبل اینکه من در موردش توضیح بدهم شما خودتون هم حدس زده این که به چه دلیل این دو دسته افراد بهترین گزینه واسه جواب گرفتن هستن. چون از دسته اول راه های موفقیت رو یاد می گیرین و از دسته دوم راه و چاه رو می شنوین و اشتباهات اونا رو تکرار نمی کنین. حالا پر روشنه که آقای بیل گیتس به کدوم دسته تعلق داره!

دیگه به نظر من نباید بیشتر از این معطل کنیم! بیایید هر چی سریع تر این ویدیو رو دیده و از زبون خود بیل گیتس بشنویم که واسه رسیدن به موفقیت چه کارایی باید کرد و اصطلاحا، قوانین راه طولانی موفقیت چه چیزایی هستن:

قوانین رو یاد گرفتید؟

حالا که به انتهای این ویدیو رسیدید و از حرفا و تجربیات بیل گیتس استفاده کردین، چه حسی دارین؟ به نظر شما با عمل کردن به این قوانین و به کار گیری حرفای بیل گیتس می تونه ما رو به موفقیت برسونه؟ اصلا به نظرتون بیل گیتس این حرفا رو از ته دل میگه و خودش هم به اونا عمل کرده؟ منتظر نظرات شما هستیم!

موضوع در رابطه داستان موفقیت کسب و کارا

در بحث دور و بر این مقاله شرکت کنین! ارسال دیدگاه

نیاز به مشاوره بیشتر دارین؟ واسه صحبت با کارشناسان نوین تماس بگیرین.

۰۲۱-۶۳۴۰۴ ۵ دقیقه رایگان

بابک خدادوست

شاعرای شکست خورده نویسنده میشن و نویسنده های ناموفق تلاش میکنن محتوای خوبی بنویسن!
منم یه چی بین نویسنده تقریبا موفق و محتوا نویس موفق هستم.
پیشنهاد میکنیم این مقالات رو هم بخونین

You may also like...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *